Skip to main content

Fotowoltaika dla firm

Coraz więcej firm decyduje się na fotowoltaikę, czyli technologię, która wykorzystuje energię słoneczną do produkcji energii elektrycznej. I nie ma w tym nic dziwnego! Po pierwsze fotowoltaika dla przedsiębiorstw oznacza realne oszczędności i lepszą kontrolę nad budżetem, a po drugie wiąże się z ochroną środowiska naturalnego i budowaniem pozytywnego wizerunku proekologicznego firmy.

Fotowoltaika dla firm

Panele fotowoltaiczne dla firm

Fotowoltaika dla firm? Podejmij współpracę z NEXENERGY!

Specjalizujemy się w doborze i montażu instalacji fotowoltaicznych, realizując zlecenia zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Pomagamy w doborze miejsca instalacji w zależności od nasłonecznienia, kąta nachylenia dachu czy położenia względem stron świata, doradzamy wybór odpowiednich paneli oraz dobieramy właściwą moc instalacji, a także wykonujemy sprawny, profesjonalny montaż. Jesteśmy także do dyspozycji w zakresie dopełniania formalności, w tym uzyskania dofinasowania oraz serwisu instalacji. Dla naszych klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie, z dbałością o wysokie standardy obsługi.

Potrzebujesz oferty?

Zostaw kontakt do siebie a odpowiemy jak najszybciej i doradzimy odpowiedni produkt dla Ciebie

Dlaczego warto zdecydować się na instalację fotowoltaiczną w firmie?

Ochrona środowiska naturalnego

Fotowoltaika jest technologią korzystającą z odnawialnych źródeł energii. W oparciu o energię słoneczną wytwarza ona energię elektryczną. W czasie swojej pracy instalacje fotowoltaiczne nie emitują szkodliwych substancji, zatem nie przyczyniają się do zanieczyszczenia środowiska naturalnego.

Niezależność energetyczna

Korzyścią z instalacji fotowoltaicznej dla firm jest uniezależnienie się od podwyżek cen prądu na bardzo długi okres czasu, a także od dostaw energii elektrycznej od zewnętrznych dostawców.

Trwałość

Nieocenioną zaletą paneli fotowoltaicznych jest ich trwałość i niezawodność. Instalacja pv może pracować wydajnie, dostarczając energię elektryczną, nawet przez 25-30 lat. Jest bezpieczna, niezawodna, wytrzymała na warunki atmosferyczne.

Oszczędności

Ze względu na korzystanie z odnawialnych źródłach energii, które są bezpłatne i ogólnodostępne, w przypadku odpowiedniego doboru mocy instalacji pv, rachunki za prąd mogą ulec obniżeniu nawet o 90%!

Łatwiejsze planowanie budżetu

Dzięki inwestycji w fotowoltaikę firmy planowanie budżetu firmowego. Własna elektrownia fotowoltaiczna pozwala bowiem na uniknięcie sytuacji, w której koszty firmy związane z podwyżkami cen prądu drastycznie wzrosną.

Pozytywny wizerunek firmy

Rosnąca świadomość ekologiczna w społeczeństwie sprawia, że proekologiczny wizerunek firmy jest coraz lepiej postrzegany wśród konsumentów. Z tego powodu inwestycja w odnawialne źródła energii jest korzystna marketingowo.

Najlepsza oferta fotowoltaiki dla firm

Inwestycja w fotowoltaikę oznacza dla firm zmniejszenie rachunków za energię elektryczną, co przyczynia się do obniżenia kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Oszczędności można zainwestować na różne inne cele, w tym na rozwój przedsiębiorstwa. Firmowa instalacja fotowoltaiczna to także niezależność od dostaw energii elektrycznej z zewnątrz, szczególnie w ciągu dnia, gdy może być zużywana na bieżąco, a także od stale rosnących cen prądu. Komu jednak powierzyć wykonanie instalacji fotowoltaicznej w firmie? Skorzystaj z oferty NEXENERGY!

Postaw na współpracę z NEXENERGY!

Zajmujemy się profesjonalnym doborem i montażem instalacji fotowoltaicznych dla firm, osób prywatnych oraz gospodarstw rolnych. Działamy na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w realizacji usług na najwyższym poziomie, dbając zarówno o wysoką jakość stosowanych komponentów, jak i standardy obsługi klientów. Dobieramy rozwiązania indywidualnie do danego przypadku, oferując kompleksowy zakres usług. Możesz na nas liczyć zarówno w zakresie doradztwa, wykonania projektu instalacji, montażu, jak i serwisu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Panele Fotowoltaiczne - najczęściej zadawane pytania

Koszt instalacji fotowoltaicznej dla domu jednorodzinnego zależy od różnych czynników, w tym zastosowanych komponentów oraz mocy instalacji fotowoltaicznej. Zazwyczaj mieści się on w przedziale 15-35 tys. zł.

Moc instalacji fotowoltaicznej powinna zostać dopasowana indywidualnie pod kątem zapotrzebowania energetycznego. Pod uwagę bierze się m.in. roczne zużycie energii elektrycznej. Tego rodzaju zadanie najlepiej powierzyć specjalistom.

Na rynku dostępne są różne rodzaje paneli fotowoltaicznych, w tym przede wszystkim panele monokrystaliczne oraz panele polikrystaliczne. Różnica pomiędzy nimi polega na ich budowie oraz wydajności. Obecnie znacznie częściej wybierane są panele monokrystaliczne, które wykazują się większą efektywnością działania.

Instalacja fotowoltaiczna może zostać zamontowana zarówno na dachu, jak i na gruncie. Wybór miejsca montażu zależy od kilku istotnych aspektów, w tym stopnia nasłonecznienia czy kąta nachylenia dachu oraz jego usytuowania względem stron świata.

Chcesz poznać naszą ofertę?

Wypełnij formularz kontaktowy i wyślij do nas, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe!